Популярний український шоумен, телеведучий, комік і гуморист, зірка "Кварталу-95" Євген Кошовий поділився несподіваним постом у соціальній мережі. Він показав молодих дівчат, які запрошують українців до школи танців.

Відповідну публікацію Євген Кошовий розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Фото Євгена Кошового
Фото Євгена Кошового

"Велика подія!!! 12.09. Школа @papa_dance_school відкриває новий філіал на Либідській в 3х хвилях від ОушенПлаза. Приєднуйся до великої танцювальної родини PAPA Andris З @papa_dance_ school ти поринеш у дружню атмосфера, цікавих подорожей, знайомств та DANCE DANCE DANCE ! Переходь на сторінку PapaDance, напиши у direct-kod "Лисий красень" і отримай знижку на перше пробне заняття!", - підписав публікацію український шоумен.

Євген Кошовий - дуже популярна особистість на екранах телевізора. Він вже багато років радує українців своїм почуттям гумору. Відомий артист - не частий гість в соціальній мережі, він зрідка балує своїх фоловерів знімками або водеофайлами. Цього разу він показав молодих дівчат, які запрошують до школи танців. Шанувальники Євгена не пройшли повз пост і залишили коментарі.

Фото Євгена Кошового
Фото Євгена Кошового

"Цікаво, що обійшлося це школі танців дорожче, Нова філія або реклама в профілі у Кошового?", "Бро!!! Респект!!!", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Євгена Кошового в Instagram
Коментарі на пост Євгена Кошового в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Євген Кошовий похвалився своєю красунею-дружиною.

Нагадаємо, що Євген Кошовий подякував українцям.