Українська гімнастка, заслужений майстер спорту України, володарка Кубка Європи, 45 золотих, 21 срібної та 14 бронзових медалей, абсолютна чемпіонка світу зі спортивної гімнастики, Лілія Подкопаєва поділилася унікальним постом у соцмережі. Вона показала, яких людей зібрав Володимир Зеленський на честь великого дня для України.

Відповідну публікацію Лілія Подкопаєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Урочистий прийом за участю Президента України та Першої Леді з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України. _____ #30річницянезалежностіукраїни #independenceday #ukraine #kyiv", - підписала публікацію українська спортсменка.

Численна публіка, яка підписана на чемпіонку зі спортивної гімнастики, не пройшла стороною публікацію такого характеру і залишила чимало відгуків під відеофайлом.

Фото Дар'ї Білодід
Фото Дар'ї Білодід

"А де ж Ельбрус і Яна Клочкова? Та й Ломаченка не покликали . Або тільки найтитулованіших звали ?) ", "За державні гроші влаштовують прийоми на які запрошують колишню дружину Потапа... за які заслуги вона на заході державного рівня?", "Ні Оксани Баюл, ні Яни Клочкової...", "Тільки для зелених?", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Лілії Подкопаєвої в Instagram
Коментарі на пост Лілії Подкопаєвої в Instagram

Коментарі на пост Лілії Подкопаєвої в Instagram
Коментарі на пост Лілії Подкопаєвої в Instagram

Нагадаємо, що українська спортсменка Дар'я Білодід показала в якій вона формі.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", Дарина Білодід розповіла про депресію та Олімпійські ігри.

Також портал "Hyser" писав, що Потап вказав Насті Каменських на її місце.