Старша дочка популярної української артистки, однієї з найскандальніших виконавиць на українській естраді, власниці найпотужнішого голосу "суперблондинки", Олі Полякової Маша поділилася відеороликом у соціальній мережі. Вона показала, як гуляє зі своїми друзями а центрі Києва.

Відповідну публікацію Маша Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

16-тирічна дівчина - дуже популярна особистість в соціальній мережі. Не дивлячись на свій юний вік, на неї звертають дуже багато уваги, так як її мами одна з найбільш впізнаваних і скандальних особистостей на українській естраді.

Маша дуже любити показувати, як проводить свій час зі своїми друзями або з мамою. Вона часто публікує фотографії зі своєю мамою, наприклад, фотографії з моря або з якогось закладу.

Нещодавно юна дівчина показувала досить відверте відео, на якому можна побачити її в нижній білизні і з хлопцем, який її обіймає і цілує.

Цього разу Маша Полякова показала, як вона зі своїми друзями танцює в центрі Києва під молодіжну музику.

Stories Маші Полякової
Stories Маші Полякової

"По життю я гігант", - підписана публікація на сторінці популярної дівчинки.

Stories Маші Полякової
Stories Маші Полякової

Крім цього, вона показала відеоролик, де спускається по сходах і тримає в руках якийсь журнал, а їй на зустріч піднімався молодий хлопець. Молоді люди зіткнулися один з одним, і Маша впустила журнал. Хлопець у свою чергу вирішив допомогти дівчині і підняти його.

Stories Маші Полякової
Stories Маші Полякової

Молоді люди зіткнулися поглядами, коли присіли за журналом і між ними промайнула іскра.

Stories Маші Полякової
Stories Маші Полякової

Як раніше повідомляв портал "Українці", дочка Олі Полякової показала, як курить сигарети в перуці.