Популярна українська актриса Ксенія Мішина зачарувала публіку розкішним знімком у соцмережі. Вона показала ідеальне тіло і звернулася до шанувальників

Відповідну інформацію Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Нещодавно я розповіла свою історію про те, як Всесвіт зробив мені подарунок. Пам'ятайте, я побачила уггі, які мені дуже сподобалися, але в магазині не було розміру, я знайшла їх в Інтернеті, запросила наявність і хлопці просто захотіли мені їх подарувати. Я не просила їх, не питала, я цілком можу оплатити собі таку покупку. Просто їм захотілося, а значить Всесвіту захотілося віддячити мене. Перш ніж я напишу основну думку, зараз відстежите, що відчуваєте з приводу цієї історії? Саме те, що ви відчули зараз або заважає вам стати багатшими і успішнішими, або допомагає. Как?! Давайте розберемося", - підписала публікацію українська актриса.

Крім цього, Ксенія вирішила пояснити, чому розмістила публікацію такого характеру.

"Я вирішила написати цей пост, тому що багато писали мені: ага, тільки вам так щастить. Звичайно, ви ж відома ! Ага, це реклама! І т. д. скільки недовіри, навіть невіри в чудеса я там прочитала! Милі мої, кожен з нас може так, просто повірте. Потрібно нарешті визнати, що ви-цінність, а не той, хто відоміший або багатший вас. Ваше життя приголомшливе, якщо ви такий готові її побачити. Просто відкрийте своє серце для чудес і вони трапляться. Будьте на високих вібраціях любові радості і віри! Мрійте! Маніфестуйте бажання і все вийде! Я пропоную вам в коментарях дозволити собі бажати і дозволити собі думка про те, що ви гідні самих своїх амбітних бажань. І нехай я не фея, не чарівниця, але все про що я мріяла досить часто збувалося:)) Так що тут простір заряджено моєю енергією! Пишіть, надихайте один одного, підтримуйте або розповідайте історії чудес у Вашому житті, надихаючи інших! А я поки буду вдихати запах ще однієї мрії, що збулася, на прем'єрі серіалу "Зломовчання" в Хорватії!",- продовжила зірка.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що українці викрили обмін Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта.