Народна артистка України, знаменита і талановита співачка, продюсер, колишній тренер на розважальному шоу "Ліга Сміху", успішна і незалежна Наталія Могилевська розмістила знімок в соцмережі. Вона постала перед публікою зі своєю подругою і розповіла цікаву історію.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Людина, через яку я мало не залишилася лисою. Пам'ятаєте наш челендж з Анітою @anitasporty? Ми посперечалися, що якщо я не схудну, то поголюся налисо. Я рада, що у мене все вийшло. І ще більше рада, що зустріла Аніту в хорошій формі. Я не тільки не набрала, але і ще більше схудла після нашої останньої зустрічі. Маю повне право похвалити себе за це досягнення #Могилевська #аніталуценко #missdior #presentation", - підписала публікацію українська артистка.

Шанувальники, які стежать за творчістю і життям Наталії Могилевської, активно коментують кожну публікацію за участю свого кумира. Вони не забули про себе нагадати і почали залишати відгуки під знімком зірки.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

"Розумниці, красуні, таланти. Удачі у ваших нових намірах! Ви для нас еталон", "Обов'язково потрібно себе хвалити, особливо за результат. Хто пробував схуднути, той знає що це зовсім не легко", "Нееет, Я пам'ятаю Танці з зірками, ось там було схуднення! Дієти це таке. Треба рух і організм все пробачить, навіть тортик після 18:00))))", "Молодчинка Наталочка, так тримати", "праворуч - коза-дереза", - пишуть відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", шанувальники Наталії Могилевської виговорилися про Анастасію Приходько.

Нагадаємо, що Наталя Могилевська показала знімок з Валерієм Меладзе.