Відома українська співачка, народна артистка України, продюсер Наталія Могилевська поділилася незвичайним постом у соцмережі. Вона звернулася до жителів України через скандал, який торкнувся народного депутата України.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмітила на своїй сторінці в Instagram.

"У суботу знімалася з Жаном @zhanbeleniuk, дізналася, що на нього напали через колір шкіри на вулиці. На людину, яка вчора принесла золоту медаль Україні. Ваше щастя, що він не вбив вас, а міг. Я підтримую тебе, Жан і викладаю твої питання. Друзі мої, прочитайте їх, задумайтеся і дайте відповідь на них для самих себе. 1. Мені цікаво, чи українець Я для свої держави, які критерії патріотизму існують в ній?! 2. Наскільки Олімпійський чемпіон може себе безпечно почувати в своїй Батьківщині і в рідному місті?! 3. І чи нормально в європейській державі чути образливі речі людям, які кладуть життя на її прославляння?! Жан, ти самий український українець, якого я зустрічала. # Могилевська #жанбеленюк #чемпіон #Олімпійські ігри", - підписала публікацію українська співачка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку відомої артистки, не забула про себе нагадати і залишила чимало відгуків під зверненням зірки.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

"Всі адекватні і справжні Люди пишаються Вами і вдячні за все, що ви робите для свого народу! Наснаги і здоров'я Вам і Вашим рідним! Ви - ГОРДІСТЬ України!", "Ну звичайно українець З приводу безпечності, то ніхто не може себе спокійно почувати, з любим кольором шкіри, вподобань, кольором волосся, статі. Уродів багато і їм аби за щось зачепитися, не важливо за що", - пишуть користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська показала, як її тепло зустрічають.

Нагадаємо, що новий вигляд Наталії Могилевської викликав обурення фанатів.