48-річний Артем Артем'єв, відомий телеглядачеві завдяки російському серіалу "Тетянин день", в даний час страждає від безгрошів'я.

Про це актор разом зі своєю коханою Валентиною розповіли в шоу "Андрій Малахов. Прямий ефір" на пропагандистському російському телеканалі.

У Артема і Валентини зараз ледь виходить зводити кінці з кінцями. Пара живе в будинку знайомих, тоді як харчуватися закоханим доводиться в основному зеленню.

Артем Артем'єв
Артем Артем'єв

"Знайшли клініку для Артема в селищі, видалили два зуба і втекли, не заплативши, так як в кишені порожньо. Виживаємо тим, що крадемо їжу в магазинах. Іноді ловлять, що не зовсім приємно. Трава в лісі – нам на допомогу", - розповіла пара.

Актор, який давно не знімається в кіно актор стверджує, що на його життя свого часу стався замах — це сильно підірвало здоров'я артиста.

Мене отруїли. Я шість років просто лежав, в туалет сходити не міг. Зуби всі випали, волосся випало. Важив 40 кілограмів... вмирав, але це пройшло. Мені вже краще, шукаємо протиотруту. Ходити почав, слава Богу!

Як стверджує Валентина, вона була змушена витратити всі заощадження, щоб поставити Артема Артем'єва на ноги.

Артем Артем'єв
Артем Артем'єв

"Артему буває добре, буває погано-хвилями, але в цілому краще вже. Раніше було гірше, він взагалі не вставав. У Сибіру, в Криму лікувався, а так, йому відмовляють скрізь, кажуть, рак кишечника, але у нього не рак. Я його своїми силами піднімала. Друзі забили на нього <...> Ми на мілині вже, у нас нічого не залишилося", - цитує жінку "Стархіт".

Існує версія, що Артем'єв потрапив у жалюгідне становище через Валентину. Експерти вважають, що актор опинився в секті і тепер з неї не може вибратися.

Водночас у Валентини знайшли багатотисячні борги. При цьому у жінки відсутній паспорт.

Артем Артем'єв
Артем Артем'єв

"Побачив Артема на вулицях Сіетла. Я пройшовся з ним, а він все щось невиразно відповідав. Я задивився на вітрину магазину, а Артем втік, просто зник... Його потрібно рятувати", – поділився своїми враженнями від зустрічі з Артем'євим в США Марк Рудінштейн.