Пару років тому Dr. Dre визнали найбагатшим репером у світі. Статок доларового мільйонера дозволяє йому повністю забезпечити свою сім'ю, але він цього все одно не робить, розповіла його дочка, пише The Sun.

Старша дочка Dr. Dre Латанья Янг нещодавно поскаржилася виданню Daily Mail, що її Татусь-мільйонер зовсім не допомагає їй фінансово. Жінці вже 38 років, вона сама виховує трьох дітей і до початку минулого року отримувала допомогу від репера. Незабаром після того, як надходження припинилися, фінансове становище жінки різко погіршилося, дійшло до того, що зараз вона на час віддала дітей друзям, а сама живе в машині.

"Жоден мій друг не живе в машині – лише я. Я постійно працюю, але цього все одно недостатньо для того, щоб забезпечити нам нормальне існування. Я беруся за будь-яку роботу, щоб заробити хоч якісь гроші. На складі мені платили по 15 доларів на годину", – розповіла Латанья Янг.

Dr. Dre
Dr. Dre

Латанья не тільки живе в машині – вона на ній працює. Вона влаштувалася водієм в сервіси доставки їжі, а також складальником на склад. І цього все одно не вистачає, щоб дозволити собі квартиру. Втім, з автомобілем все те ж саме. Він орендований, і вже зовсім скоро дочки dr. Dre перестане вистачати грошей і на нього. Так що вона залишиться і без роботи, і без даху над головою.

Можна подумати, що репер-мільйонер – якесь чудовисько, раз не допомагає своїм дітям і онукам. Але, судячи з усього, це далеко не так. У Instagram drdre чоловік часто публікує фотографії зі своїми родичами, в тому числі синами і дочками.

Латанья розповідає, що у неї навіть немає номера свого батька, тому їй доводиться зв'язуватися з ним через менеджерів. Коли вона вийшла на зв'язок з його юристом, він заявив, що репер не планує налагоджувати зв'язок з дочкою через те, що вона говорить про нього в пресі.

Свіжі новини про життя в машині і скупість батька-мільйонера, мабуть, навряд чи роздобрять 56-річного репера, проте є шанс, що тиск громадськості зробить свою справу. Зараз коментарі під постами drdre окупували користувачі, що вимагають виділити трохи грошей старшій дочці.

Нагадаємо, в 2019 році журнал Forbes оцінив стан Андре Ромелл Янга, відомого як Dr. Dre, в 950 мільйонів доларів. Ця сума офіційно зробила його найбагатшим репером у світі.