Олені Апіній 56 років. Однак зірка хоче виглядати як дівчинка, ну або хоча б як дівчина. Для цього вона зважилася на радикальні заходи і змінила свою зовнішність за допомогою пластичної хірургії.

Співачка розповіла, що перенесла три пластичні операції. Результатом вона поділилася з фанатами. Причому артистка не просто зробила визнання, а записала повноцінне інтерв'ю зі своїм пластичним хірургом.

Більш того, Альона Апіна показала результат до і після, чим чимало шокувала фанатів. За словами зірки, їй зробили гармонізацію фігури - звузили талію і додали обсяги сідницям.

Зірка хотіла, щоб її фігурі надали форми, умовно названої як "пісочний годинник". Також їй зробили ліпосакцію торса, ушивання діастазу і абдомінопластику, тобто зрізання частини жиру з живота.

Підписники зізналися, що не очікували побачити такі відверті кадри, на яких Олена Апіна постала в хірургічних стрінгах, що повністю оголюють її сідниці.

Апіна також зазначила, що всі ці процедури робила колись сама Кім Кардашьян. Ймовірно, що тепер співачки Альона Апіна точно заробить таку ж приголомшливу славу, як і голлівудська бізнесвумен.