На початку 2000-х з'явилося шоу Лоліти Мілявської "Лоліта. Без комплексів". У програмі активно обговорювалися деталі інтимного життя, а також звучали сміливі заяви.

Сама артистка завжди боролася за відкритість і щирість. Саме в ефірі передачі вона зажадала розлучення у свого чоловіка, зізнавшись у зраді на всю країну.

Тоді Лоліті здавалося, що поговорити з Олександром Зарубіним безпосередньо набагато складніше, ніж сказати правду своїм глядачам. Виконавиця зазначила, що це було вкрай важким кроком і більшу частину передачі вона плакала. Однак пізніше її приклад наслідувала і Алла Пугачова.

Саме своїй приятельці Алла Борисівна довірила зробити за неї непростий крок. Тоді вони з Філіпом Кіркоровим обидва подзвонили їй і попросили оголосити, що вони розлучаються.

Фото Лоліти
Фото Лоліти

"Ще ніхто не знав" – згадала Лоліта. Виконавці боялися, що подія обросте "жовтухою", а тому благали артистку зробити все вкрай тактовно.

Програма Лоліти Мілявської була вкрай популярною. Після одкровень Алли Пугачової ніхто вже й не уявляв, що може бути далі. Однак для самої ведучої проект став вкрай важким. Вся справа в тому, що кожен раз вона щиро хвилювалася за героїв, що призвело її до нервового виснаження. У якийсь момент вона навіть пристрастилася до заборонених речовин.

Вже зараз зірка зізнається, що в ефірі з'являлися не тільки звичайні люди з проблемами, а й артисти. Сама Лоліта завжди намагалася обчислити подібне, тому що хотіла чути справжні історії. Іноді проводили і її. До сих пір іноді до неї підходять люди, які стверджують, що грали на її шоу. "Мій прокольчик", – сміється виконавиця.