Зірка серіалу "Величне століття" Мер'єм Узерлі в свіжому інтерв'ю розповіла, що роль Хюррем-султан була однією з найскладніших в її кар'єрі.

У теленовелі вона знімалася три роки, і весь цей час її самої ніби не існувало. Хюррем і сила цього персонажа дуже вплинули на актрису.

"Вона забрала всю мою енергію", - повідала Мер'єм Узерлі.

До історичної стрічки артистка десять років грала в театрі. "Величне століття" відкрило для Мер'єм двері в новий світ. Образ дружини османського султана Сулеймана зробив з Узерлі знаменитість.

Мер'єм Узерлі
Мер'єм Узерлі

Артистка зізналася, що не відчуває себе зіркою. Про те, що відома, вона згадує тільки тоді, коли її впізнають на вулиці і просять спільні фото.

Мер'єм нітрохи не турбує стеження репортерів. За словами зірки теленовели, в Туреччині журналісти всюди і їй це навіть подобається. До папараці артистка ставиться з розумінням, адже вони роблять все, щоб прогодувати свої сім'ї. Робота фотожурналіста дуже складна, вважає Узерлі, це всього лише частина світу ЗМІ.

Про те, що пішла з "Величного століття" на піку його популярності, Мер'єм не шкодує. Незабаром у артистки з'явився первісток - дочка Лара. Малятко зайняло собою весь час Узерлі. Відносини з батьком крихітки у актриси не склалися, тому до недавнього часу вона виховувала її одна.

Минулої зими виконавиця ролі Хюррем-султан стала мамою вдруге. Батька другої доньки Мер'єм приховує. Артистка стверджує, що знайшла другу половинку в особі цієї людини. Узерлі все ще вірить в любов з першого погляду. Тим часом артистка каже, що закохатися в 20 років набагато легше, ніж в 30.