Софія Ротару спритно зайняла місце, на яке претендувала Алла Пугачова. Примадонна позбулася масштабної ролі в кіно.

72-річна Алла Пугачова перенесла так багато вражаючих злетів і падінь, що про її життя не перестають говорити день у день. Артист Івар Калниньш поділився з виданням "7 днів" історією про те, як Софія Ротару забрала у Примадонни головну роль у фільмі "Душа" (1981).

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

За словами актора, виконавиця хіта "Айсберг" посварилася з людиною, яка перекреслила її участь в кінокартині.

Музична мелодрама "Душа" оповідає нелегкій долі естрадної співачки. Спочатку головною актрисою фільму повинна була стати Алла Пугачова, яка домоглася колосальної популярності у всьому Радянському Союзі.

Однак все змінив конфлікт норовливої артистки з режисером Олександром Стефановичем. Івар Калниньш пам'ятає рішучі слова постановника, кардинально змінили сприйняття картини.

"Не буде Пугачової, буде Ротару", - оголосив режисер після сварки з Примадонною.

Фото Софії Ротару
Фото Софії Ротару

Івар Калниньш був здивований Софією Ротару, так як зірка проявляла на знімальному майданчику дивовижні властивості особистості: при бажанні співачка ставала абсолютно невпізнанною. Коли українська артистка хотіла виглядати непримітною, то виявляла хитрість і кмітливість.

За словами актора, знаменитість, яка замінила Аллу Пугачову, забирала волосся в пучок, щоб не притягувати зацікавлені погляди шанувальників і сторонніх роззяв.