У мережі став поширюватися ролик, на якому 54-річний російський співак Філіп Кіркоров постав не тільки без звичних яскравих костюмів і страз, але і взагалі майже без одягу. І побачене шокувало і насмішило глядачів.

На кадрах видно, як двоє чоловіків прогулюються по пляжу, а також чути здивований голос дівчини, яка вигукує: "Кіркоров, [...]!"При цьому супутник артиста просить незнайомку не знімати зірку.

І цілком зрозумілий шок глядачів і автора ролика, що з'явився в тому числі в телеграм-каналі "Світські хроніки". Адже перед ними постав згорблений чоловік з помітно кругленьким животом, що значно відрізнялося від образу Кіркорова в "Інстаграм".

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Там співак поділився знімком з пляжу в Дубаї, де хвалився підтягнутим торсом, тонкою талією і чудовою поставою.

Користувачі заявили, що Кіркоров настільки переборщив з фотошопом, що в реальному житті його неможливо впізнати. Також юзери відзначили, що не соромно мати нестройную фігуру, але подібний обман їм неприємний.

"Жорстко спалили", - пише L. N.

"Я розумію, що багато фотошоплять свої фотки. Але, блін, не так нахабно ж. На фото інша людина", - дивується Sonya.

"Вгодований, а на фото все в ретуші", - констатує top.

"Якби не фотошопив себе до Аполлона, ніхто б і слова не сказав, а так за справу прикопалися", - упевнений Sherlock.

"Як це все можна втиснути в пір'я і стрази! Як тепер це разбачити?", - не може повірити Mr Griin.

Однак чванливий російський співак Філіп Кіркоров не тільки насолоджується сонцем в ОАЕ, але і продовжує з'ясовувати стосунки з продюсером Нателлою Крапівіною.

Бізнесвумен раніше заявила, що співака на Кавказі "розчленували б на шашлики" через те, що він з'явився на червоній доріжці премії Муз-ТВ в компанії блогера Дави і накачаних хлопців. "Розчленувати мене на шашлики? Образи і погрози в соцмережах, Нателла. Тобі явно потрібен фактчекер, який буде твої пости звіряти з поточним етичним кодексом, а тобто грішки. Виключаю токсичних людей зі свого суспільства. І завжди буду жорстко виступати проти будь-якої дискримінації", - парирував скандальний співак, записавши відеовідповідь.