Заради фінансування нових молодих талантів Тіна Кароль вразила всіх, і пожертвувала на аукціон свій цифровий підпис.

Як розповіла співачка в Instagram, вона вирішила збільшити нові імена в українському шоубізнесі.

"Молода кров" - майбутній україномовний альбом. До нього увійдуть дуети з молодими виконавцями, зірками, чия популярність неухильно зростає, і зовсім новими артистами. Місія проекту "Молода кров" відкрити для широкої аудиторії нові імена, поповнити каталог української музики та звернути увагу слухачів на українську молоду поп-культуру. Це проект возз'єднання і єдності, тому його вихід приурочений до 30-тієї річниці Незалежності України", - говорить співачка.

новий проект Тіни Кароль
новий проект Тіни Кароль

Заради нової місії вона виставила на продаж дуже інтимну частину тіла в століття цифрових технологи - свій відбиток пальця.

"Сьогодні я представляю унікальний NFT лот цифрового мистецтва в рамках свого проекту "Молода кров". На аукціон буде виставлений унікальний цифровий автограф у вигляді мого відбитка пальця. Цей NFT лот об'єднує два світи - музичний і токенізірованний. Цифрове та аналогове мистецтво стирає межі", - додала вона.

"Продавати те, що не можна помацати... Це геніально", " Боже, ну приголомшлива жінка. Спасибі вам за внесок в Україну", "Тіна,ти просто космос. Найталановитіша дівчинка", "Ця жінка не перестає нас дивувати", - пишуть в коментарях.

Тіна Кароль поки що не стала розкривати інші плани щодо свого україномовного альбому, і користувачі соцмереж закидають її питаннями в коментарях.