Українська реперка Alyona Alyona оцінила шанси на Євробаченні, і розповіла про роботу зі Святославом Вакарчуком.

Українська реперка Alyona Alyona, яка була в українській комісії журі, яка виставляла бали на Євробаченні, нещодавно представила нову пісню, яку вона записала разом зі Святославом Вакарчуком.

Співачка в інтерв'ю Каті Осадчій для шоу Світське життя розповіла, чому у них з Вакарчуком вийшло дві пісні, і через що вона плакала на Євробаченні.

Alyona Alyona
Alyona Alyona

"Я не впевнена, чи готова я, все ж реп, я дивлюся - це такий вокальний конкурс, а у мене більше реп-музика, я не знаю", — зізналася реперша.

Також знаменитість прокоментувала перемогу групи Мапеѕкіп в цьому році.

"Коли вийшла Італія, коли ми побачили, ми відразу так: "Вау!". Людина не намагається старатися, він прийшов як на свій концерт, і ось так от просто віддавав. Були сумніви між Францією, у Франції також була дуже душевна пісня і до мурашок, у когось були мурашки, хтось пускав сльозу - я. я думаю, що приблизно ми все одно поставили високі бали Франції та Італії", - розповіла артистка.

Зі свого боку, Олена зізналася, що голосувала за Італію і додала, що номери цієї країни і України були кращими.

"Так вийшло, що ми дистанційно знайомі з фронтвумен, тому що вона з Березані, а я з Баришівки - а це сусідні міста, але особисто ми ще не бачилися", - розповіла вона.

Співачка пояснила також, чому вони з Вакарчуком зробили дві пісні.

"Не скажу, що все дуже просто, досвід і багаж у нього більше, і у нього своя точка зору, як все повинно бути. Але реп - це моя стихія, і ми вирішили, що все-таки має бути дві пісні", - розповіла Alyona Alyona про свій новий кліп з фронтменом Океану Ельзи.