У російському шоу-бізнесі продовжує розгоратися скандал, пов'язаний з премією Муз-ТВ. Цього року церемонія вручення премії Муз-ТВ запам'яталася численними нарядами фріків, падінням Насті Івлєєвої на червоній доріжці і поведінкою репера Моргенштерна.

Завершальна своєю піснею концерт Муз-ТВ Діана Арбеніна пізніше в соцмережах заявила, що більше в подібних перфомансах не бере участі. Відому співачку покоробило, що в премії немає номінації «Реп» або «Рок».

З цієї причини в премії Муз-ТВ не беруть участь "Бі-2", Сергій Шнуров, Баста, Скриптоніт та ін.

"Пройшлася" Арбеніна по "пекельно тупий пісні" про бджілку, Слави Марлоу – "хлопчик-інфантил", Клаві "прости господи" Коке. Всіх їх музикантка назвала "тонною обділених талантом дітей", а концерт охрестила, як "парад несмаку".

"Окремий захват у мене викликали епітети "кумир мільйонів" на адресу практично кожного безпорадного фрешмена, якого ясенпень через рік змиє хвиля такого ж ширвжитку", – написала Діана Арбеніна у себе на сторінці в "Інстаграмі".

Лідер "Нічних Снайперів" впевнена, що Моргенштерн порвав усіх своєю витівкою. Він ходив по сцені і кричав: "Я за правдою прийшов". Музикантка зазначила, що "пацан не став хавати образу".

Розкритикувала Арбеніна і Собчак, жарти якої здалися "старомодними і прісними". В цілому співачка впевнена, що жарти телеведучої про Пушкіна і Толстого потонули в «вирі вульгарності», а в цілому премію Муз-ТВ можна назвати не «початком світла», а «кінцем світу».

Пізніше в коментарях відзначилася і сама Ксенія Собчак, яка уточнила у Арбеніної, чи використовувала та її прізвище «для клікабельності».

За словами телеведучої, вона однаково любить "і Пушкіна, і Моргенштерна".

У відповідь Арбеніна пригадала ситуацію 11-річної давності, коли Собчак після її запитання Путіну почала називати її «дурепою». Лідер "Нічних Снайперів" заявила, що отримала удар ні за що в спину і несподівано.

«А що пісні мої тобі до лампи, це дуже добре. Вони про те, що ти вже давним-давно залишила за бортом свого життя: про любов і про чесність», – висловилася Арбеніна.