Не так давно відомий виконавець російського шансону Михайло Шуфутинський переніс коронавірусну інфекцію. Хвороба протікала у важкій формі.

Днями артист з'явився на премії "Шансон року" в Росії. Навколишні помітили, що завжди ставний і вгодований музикант сильно змарнів та схуд. За словами співака, він дійсно під час хвороби сильно схуд – на шість кілограмів.

Михайло Шуфутинський зізнався, що ковід протікав з пневмонією, а після одужання з'явилися ускладнення. Навіть під час церемонії артист відчував себе неважливо. Багато хто помітив, як акуратно співак переставляє ноги, повільно рухається і швидко втомлюється. Музикант заявив, що урізав час на спілкування з пресою, так як йому непросто стояти.

Михайло Шуфутинський
Михайло Шуфутинський

"Трішки кульгаю. Лікарі нічого не кажуть", - підкреслив він.

Останнім часом Михайло Шуфутинський намагається стежити за здоров'ям, адже поруч з ним карколомна молода дружина. Нещодавно артист зізнався, що якось раз після нахилу відчув гострий біль у спині, а потім зрозумів, що тіло перестало його слухатися.

Співак екстрено відправився в лікарню. Лікарі повідомили, що, якби він прийшов з проблемою трохи пізніше, його могли б просто не встигнути врятувати. В результаті хірурги провели операцію, видаливши три хребця. За словами Михайла Шуфутинського, після цього він став відчувати себе краще на 65%.