Зірка серіалів "Дика троянда" і "Багаті теж плачуть" Вероніка Кастро відчуває серйозні проблеми зі здоров'ям. Про це в свіжому інтерв'ю повідомив брат актриси, продюсер Хосе Кастро.

68-річна знаменитість зникла з екранів через серйозні проблеми з хребтом. Хосе хотів би знімати Вероніку в своїх проектах, але на даному етапі вона не може працювати, так як знаходиться в жахливому стані.

Вероніка Кастро
Вероніка Кастро

За словами Кастро, болі в спині у його сестри почалися ще в 2004 році після небезпечних зйомок зі слоном. Артистка сиділа верхи, коли тварина, злякавшись, почала кружляти. Вероніка доклала багато зусиль, щоб не впасти вниз, заробивши в результаті серйозну недугу.

Вероніка Кастро
Вероніка Кастро

Крім того, зірка серіалу "Багаті теж плачуть" не змогла змиритися зі смертю матері, Доньї Сокорро. Горе відбилося на здоров'ї Вероніки не кращим чином. У Кастро періодично запалюються суглоби, є проблеми з жовчним міхуром.

Зірка мильних опер, незважаючи на букет хвороб, не втрачає присутності духу. Вероніка Кастро багато часу приділяє внучці Рафаелі. Родичі сподіваються, що зірка "Дикої троянди" скоро повернеться до роботи.