Кирило Андрєєв, який нещодавно відзначив своє 50-річчя, відверто розповів про проблеми зі здоров'ям. Соліст "Іванушек" свого часу переніс трепанацію черепа, повідомляє Cosmopolitan.

Кирило Андрєєв отримав серйозну травму, відзначаючи 30-річний ювілей. Співак вдарився своїм потилицею об асфальт, вступивши в перепалку з гостем свята. Згодом у артиста утворилася внутрішня гематома, так що йому потрібна була трепанація черепа.

"На все воля Божа. Після трепанації черепа я пив протисудомний препарат за рекомендацією лікарів, тому що моя професія пов'язана з яскравим світлом софітів. Я приймав його кілька років. Можливо, це вплинуло. Якось у нас не вдалося, хоча ми мріяли про донечку", - розповів артист.

Кирило Андрєєв
Кирило Андрєєв

Також Кирило Андрєєв відверто розповів в YouTube-шоу "ОТЦИFROVKA" про своє Іспанське коріння.

"Бабуся Клавдія розповіла, що вони взяли мого батька з дитячого будинку, а туди його привезли іспанці перед військовими діями, які були в Іспанії. Цілком ймовірно, мій батько народився раніше 1943 року. Я намагаюся знайти його іспанські ім'я та прізвище. Так його звали Олександр Васильович Андрєєв. Мама у мене росіянка, а тато — іспанець", — зазначив Кирило Андрєєв.

На піку успіху "Іванушки" давали 30 концертів на місяць. Це не могло не накласти певного відбитка на спосіб життя соліста групи Кирила Андрєєва. "Я не приховую, що ми знімали стрес алкоголем. Випивали практично кожного дня, багато і часто", - повідав Кирило Андрєєв в програмі Бориса Корчевнікова "Доля людини".

Це тривало до самого початку 2000-х років. Нездоровий спосіб життя Кирила Андрєєва негативно позначався на його стосунках з дружиною Лолітою, яка народила йому дитину.

Кирило Андрєєв
Кирило Андрєєв

"Я йому забороняла вживати міцний алкоголь, але він і вином міг напитися до безпам'ятства. Часто говорила Кирилу, що він повинен бути хорошим батьком і кинути пити. Погрожувала, що піду, якщо він не перестане. Зараз дивно про це згадувати", - зізналася дружина артиста.

Ситуація радикально змінилася після страшної трагедії, що сталася зі співаком. Під час вечірки він побився з впливовою людиною. Стан Кирила Андрєєва стрімко погіршувався, тому медики прийняли рішення провести трепанацію черепа. Життя Кирила Андрєєва тоді в буквальному сенсі висіло на волосині. Проте лікарям вдалося врятувати його. Після цього випадку співак відмовився від алкоголю і останні 17 років веде виключно тверезий спосіб життя.