Українська реперша Alyona Alyona поділилася відвертим знімком у соцмережі. Вона показалася абсолютно без одягу, в одних колготках і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Alyona Alyona розмістила в своєму акаунті в Instagram.

"Коли дівчат цькують за відвертий одяг - я чую галас Коли я була дитиною, то серед дорослих вважалося, що відверте декольте та коротка спідниця це ознака легкої поведінки або жінка має на меті звабити чоловіка! Пройшли роки, але деякі стереотипи залишилися дотепер в дуже багатьох гілках суспільства. На мою думку, кожна людина має право одягати те, що вона хоче! Відкриті декольте, короткі спідниці або напівпрозорі блузи - це лише прояв естетичної краси чи сучасні тенденції стилів. Це просто елементи моди та одягу, які мають право демонструвати всі: як чоловіки, так і жінки! Я вважаю неправильним судження про те, що одягнена відверто жінка на щось натякає або провокує людину звабити її. Хочеться, щоб в сучасному українському суспільстві таких думок взагалі не було. І кожна людина мала змогу вдягати те, що вона захоче та почувала себе у безпеці. Питання можуть виникати до поведінки, але зовнішній вигляд говорить лише про бажання самовиражатися Розкажіть про ситуацію, коли вам "прилітало" через зовнішній вигляд", - підписала фотографії реперша.

Аудиторія, підписана на сторінку артистки, не обділила увагою пост такого характеру і залишила чимало відгуків під знімком.

"Альона, Дуді сміло підтримую твою думку! А краще було б вивчати основи стилю в школі та етикет , щоб було розуміння де і що краще одягати", "О, у мене було була вагітна і зібралися їхати на дачу, одягнула короткі шорти і біля будинку забігла в магазин, ото я наслухалася від бабульок", - залишають коментарі фолловери української реперши.

Коментарі на пост Олени Олени в Instagram
Коментарі на пост Олени Олени в Instagram

Нагадаємо, що Українська реперша Олена Олена заспівала зі Святославом Вакарчуком новий трек.
Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Олена поділилася відвертим знімком.