Стало відомо, що іменитий художник-постановник Борис Краснов впав у кому. Його стан за останню добу різко погіршився.

Борис Краснов кілька тижнів тому був екстрено госпіталізований в одну з московських клінік в Росії. Справа в тому, що у 60-річного сценічного постановника стався повторний інсульт. На даний момент він впав у кому, лікарі хоч і намагаються стабілізувати його стан, але їх прогнози досить песимістичні.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

"Борис Аркадійович знаходиться у важкому стані, йому потрібна допомога", - розповів російським ЗМІ близький друг сценографа, кутюр'є Димитрій Дьомін.

Відзначимо, що в січні цього року Борис Краснов також заразився коронавірусом і потрапив до лікарні. Є ймовірність, що хвороба цілком змогла спровокувати другий удар. Відомо, що зіркові друзі зараз підтримують сім'ю Краснова. Його близька подруга Алла Пугачова готова допомогти Борису і фінансово, вона знаходиться на зв'язку з медиками.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Перший інсульт у Краснова стався десять років тому, тоді його частково паралізувало. Лікарі теж не давали позитивних прогнозів, але чоловік зміг частково відновитися. Він навіть встав з інвалідного крісла і пересувався з паличкою.

Нагадаємо, що Борис Краснов ще в 90-і роки ставив всі яскраві шоу багатьох знаменитостей. Він працював з Аллою Пугачовою, Філіпом Кіркоровим і багатьма іншими знаменитостями.