Популярна українська виконавиця, яка переїхала в Росію, народна артистка, відома, як "Діва", колишня представниця України на "Євробаченні", чарівна Ані Лорак поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Він постала перед публікою в красивому вбранні і повідомила про своє досягнення.

Відповідну публікацію Ані Лорак розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Дорогі мої, спасибі за мільйони переглядів і ваші приємні коментарі! "Роздягнена" вже який день тримається на перших позиціях в трендах YouTube який рядок з пісні відгукується в вас найбільше?", - підписала публікацію українська співачка.

Численна публіка, підписана на сторінку зірки, досягла позначки в 7 мільйонів чубків. Шанувальники щодня чекають нових публікацій від своєї улюблениці. Вона не забувають про себе нагадувати і коментують кожен пост Ані Лорак.

"Вся пісня торкає. Спасибі величезне за вашу роботу. Красуня", "Ну якщо навіть і є чим похвалитися, то тепер давайте всі голі ходити. Напевно можна б було на гінекологічному кріслі всі свої нутрощі показати, то напевно без сором'язливості б показала. Жанна Фріске теж вічно Гола ходила...", "Моя гордість, збав її, вірна", "я досі не можу зрозуміти, там співаєте"до біса всю біографію або географію"?"", ""Хто ці люди? Хто знову краде тебе? Почуття застудимо, зустрічі, інші справи але знаєш тільки ти що вони всі порожні"", - залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Ані Лорак показала свій новий кліп.
Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка Ані Лорак звернулася до публіки.
Також портал "Українці" писав, що Ані Лорак нагадала про свої заслуги.