50-річний Ількер Аксум потрапив в аварію по дорозі в аеропорт Адани. В результаті маневру автомобіль актора перекинувся.

Відомий турецький актор Ількер Аксум потрапив у серйозне ДТП, коли прямував в аеропорт. Як передає видання СNNTurk, зірка серіалів істотно перевищила швидкісний режим і ледь не протаранив мотоцикліста.

Щоб уникнути фатального зіткнення, Аксум здійснив небезпечний маневр, в результаті якого його автомобіль перекинувся.

Рятувати горе-автомобіліста зголосилися звичайні вуличні торговці. Небайдужі люди перерізали ремінь безпеки, а потім витягли з салону шокованого водія.

Як пізніше з'ясувалося, актор, відомий українцям за серіалом "Величне століття", відбувся незначними забоями і подряпинами. А ось машина Ількера перетворилася на купу понівеченого металу і тепер не підлягає відновленню.

Трохи прийшовши в себе, артист, який виконав роль Джафера-Агі, вийшов на зв'язок з шанувальниками через соцмережі. Незважаючи на переляк, Аксум запевнив численних фанатів, що його здоров'ю нічого не загрожує, та й відчуває він себе, незважаючи на пережите потрясіння, просто чудово.

"Уявляєте, у мене невелика подряпина на руці. Я дуже вдячний всім Вам за ваш інтерес, любов і ті прекрасні слова, які ви написали. Не хвилюйтеся, продовжуйте свій шлях. Я вас всіх дуже люблю", - звернувся актор до підписників.