Народна артистка України, продюсер, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками" Наталія Могилевська поділилася публікацією в соцмережі. Вона постала перед публікою на прогулянці в центрі міста, щоб привітати киян зі святом.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Пишіть, коли ви вперше побували в Києві? Який перший спогад? Або ви кияни, як я? Сьогодні День Києва! Прогулюючись біля фонтанів (2,5 хвилини мені вдалося спокійно насолодитися красою міста), згадала історію, як 2 роки тому я зробила переклад своєї пісні "У Києві осінь" українською і тільки ввечері дізналася, що це був день Києва. Вітаю тебе, моє улюблене місто я киянка, але люблю тебе як приїжджаючи #Могилевська #денькиева #мойгород #люблю", - підписала публікацію знаменита артистка.

Численна публіка, підписана на сторінку зірки, досягла позначки в 1.3 мільйона чоловік. Шанувальники ретельно стежать за кожним постом, залишаючи чимало відгуків, і цей - не став винятком з правил.

"У 2020 році на Школі лідерів, де збулася одна з моїх мрій юності - побувати на концерті Наталки Могилевської", "Люблю Київ,часто бувала,і цього року теж.Україна ми так сумуємо, як же було добре разом", "Наталя хіба народилася в Києві ?", "Я народилася в Києві в 1983 році на Червоному хуторі в пологовому будинку (зараз Харківський масив), "Ще не була ні разу", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що популярна співачка Наталія Могилевська показала свій новий кліп.
Як раніше повідомляв портал "Українці", образ Наталії Могилевської викликав чимало запитань у публіки.
Також портал "Українці" писав, що несподіваний вигляд Наталії Могилевської викликав здивування у публіки.