Українська актриса Ксенія Мішина поділилася постом у соцмережі. Вона постала перед публікою в звичному образі, щоб звернеться до аудиторії.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Ви дивилися коли-небудь на своє життя з висоти пташиного польоту?
Спостерігали за нею наскільки вона цікава, різна, часом незрозуміла, зі злетами і падіннями, божевіллям і неповторностями! Для мене в цьому сенсі поки більше питань, ніж відповідей, але все ж. Напевно, ви теж запитували себе, чому вона така ? Що це за процес такий і чому саме такий? Я переконана, що у кожної душі свій шлях, свої уроки, свій сценарій! Не в сенсі того, що все вирішене і ми не можемо впливати на те, що відбувається, а в сенсі того, що у кожного є індивідуальне завдання і ми самі її вибираємо! Для зростання!", - прокоментувала знімок телезірка.

Крім цього, Ксенія написала, що у кожної душі є своя місія.

"Тому що місія кожної душі-це розвиток. А життя - це сходи, впевнено йдучи по якій, ви обов'язково досягнете істини! Відсівайте все непотрібне, що винищує і спопеляє, що відбирає сили. Навіть через біль, через перешкоди, але з переконанням, що саме Ви несете відповідальність за свій шлях, йдіть до світла! Оберігайте себе, свої цінності! І нікому не дозволяйте ставити їх під сумнів! Насолоджуйтесь своєю унікальністю! І тоді весь світ буде насолоджуватися їй разом з вами!",- поділилася актриса.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Публіка, підписана на сторінку зірки, не забула про себе нагадати і залишили чимало коментарів.

"Якось грубо.Може потрібно поважати унікальність і інших людей?І сумніватися-ознака адекватності.", "А чи не є гонитва за істиною якоюсь ілюзією? Істина не може бути якимось кінцевим абсолютом. Інакше буде гальмується творче мислення. Швидше істина-це результат угод, домовленостей, який виникає в діалозі.",- залишають коментарі фоловери української актриси.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що Ксенія Мішина кардинально змінила зовнішність.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ксенія Мішина поділилася історією з особистого життя.