Переможниця гіпершоу «МАСКА», співачка Злата Огнєвіч у програмі «Зірковий шлях», яку ведуть Даніель Салем та Альона Вінницька на каналі «Україна», розповіла про непросте особисте життя.

Злата Огнєвіч особисте життя звикла тримати подалі від людських очей, та журналістам каналу «Україна» чи не вперше вона зважується зробити одкровення про своїх чоловіків і про те, що була жертвою жорстокості коханого.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

«В нас була така італійська сімейка, дуже гарячі відносини. Ми били посуд на кухні, кричали один на одного. Тобто це виглядає, напевно, дуже сексуально в якомусь кіно італійському, але в житті, повірте мені, це ніякого особисто мені задоволення не приносило. І дійшло до того, що він мене вдарив по обличчю та пішов з дому охолонути, і коли він повернувся, я сказала: «Все, збирай валізи, на цьому все закінчено». Це була остання крапля. Там були сльози, він у мене на колінах просив пробачення. Але я сказала: «Я просто тепер тебе боюся. Якщо ти раз зі мною зробив під час нашої сварки і не можеш себе тримати в руках, що буде далі», - розповідає Огнєвіч на каналі «Україна».

Та якщо з цих стосунків Злата вийшла самотужки, то в наступних не обійшлося без сторонньої допомоги.

«Були такі стосунки, після яких я почала ходити по психотерапевта і сиділа деякий час на антидепресантах. Стосунки з аб’юзером, який мені казав: «Жахлива в тебе фігура, зовнішність, ну талант такий середнячок. І після мене хто ще на тебе буде дивитися, ще мені ти маєш сказати дякую, що я на тебе звернув увагу». В якийсь момент я зрозуміла, що мені дуже боляче перебувати в цих відносинах», - ділиться зірка.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

Саме психотерапія допомогла Златі рік тому вийти з аб’юзивних стосунків. Нині вона знову самотня. Щоправда, якщо донедавна в інтерв’ю Злата на запитання «кар’єра чи сім’я» віддавала перевагу кар’єрі, то тепер все кардинально змінилося.

«Ні, я не буду обирати. Мій чоловік, чоловік моєї мрії, він не буде мене ставити перед вибором – кар’єра чи сім’я. Навпаки, він буде поважати мою роботу, творчість, покликання. А я буду поважати його. І разом ми будемо розвивати один одного», - розповіла співачка на каналі «Україна».