Українська журналістка Катя Осадча поділилася шикарним постом у соцмережі. Вона постала перед публікою з Андре Таном, щоб повідомити приємну новину для українців.

Відповідну публікацію Катя Осадча оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Катя Осадча в Порше
Катя Осадча в Порше

"Півроку ми готували цю колаборацію, і ось нарешті я можу про це розказати. Ми з Андре Таном випускаємо спільну колекцію ANDRE TAN х КАТЯ ОСАДЧА. Ми знайомі з Андре вже більше шіснадцяти років, і я тішусь, що маємо змогу створити щось спільне. Мій повсякденний літній гардероб завжди складається з невагомих суконь різної довжини, легких брюк, блуз і, звичайно, головних уборів, багато речей поза часом і переходять з одного сезону в інший, тому мені хотілось створити саме такий ідеальний гардероб на літо. Тож речі з нашої колекції пасуватимуть і для відпочинку на узбережжі, і для літа в місті. З натуральних тканин, натхненні національними мотивами. Зовсім скоро ми покажемо всю колекцію, а поки анонсую, що придбати всі луки можна буде вже 13 травня в бутиках Andre Tan по всій країні #andretanXкатяосадча #покажисвоюкрасу", - підписала фотографію українська телеведуча.

Численна публіка, підписана на сторінку української телеведучої, не обділила увагою успішну журналістку. Фолловери не змусили себе чекати і почали коментувати пост Каті.

"Супер, хочу вже побачити цю колекцію) сподіваюся через Інтернет теж можна буде замовити, оскільки карантин і ходити не дуже хочеться", "Very nice", "😍 🔥 клас! красотаааа 🌸", "яка крутезна новина!! в добру путь!❤ ️ 🔥 ", - коментують новину юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram
Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram

Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram
Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Катя Осадча показала спільний знімок зі своїм чоловіком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна журналістка Катя Осадча розповіла про ситуацію в Грузії.

Також портал "Українці" писав, що українці висміяли пару Каті Осадчої та Юрія Горбунова.