Героїнею другого сезону шоу "Холостячка" стала співачка Злата Огневич.

Артистка зізнається, що в чоловіках її підкуповують інтелект і почуття гумору. А також важливо, щоб обранець не тільки поділяв з нею такі цінності як любов до дітей і своєї сім'ї, а й брав її професію.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

"Те, що я артистка, часто ускладнює мої стосунки з чоловіками. Я завжди чесно попереджала, що можу пропадати на зйомках і гастролях. І на початку відносин чоловік це приймав. Але з часом, на жаль, з'являлися ревнощі до моєї роботи і вимога зробити вибір. Мій шлях до себе почався рік тому після хворобливого розриву відносин, які я вважала ідеальними. Я дуже хочу сім'ю, але люди не повинні розчинятися тільки у відносинах. Для мене важливо спільний розвиток в парі, коли і у чоловіка, і у жінки є своя справа, в яке вони залучені всією душею. Тому я йду на" Холостячку", щоб зустріти чоловіка своєї мрії", – зізналася Злата Огневич.

Злата Огневич
Злата Огневич

«Запускаючи нашу першу "Холостячку", ми хотіли поговорити з українками про те, що вони сильні, що вони мають право самі вибирати свою долю і будувати своє життя так, як відчувають серцем. Гучний успіх першого сезону підтвердив, що ми на вірному шляху. Наш «Холостячка " стала головною телевізійною подією і найкращою програмою 2020 року. А глядачка СТБ з радістю підтримала діалог про сучасну жінку і рівноправність партнерів в кар'єрі і відносинах. Тому ми приступаємо до виробництва другого сезону, який стане ще однією важливою прем'єрою в осінній сітці СТБ»– - коментує керуючий директор телеканалу СТБ Людмила Семчук.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

Чоловіки, готові відкритися справжнім почуттям і поборотися за серце Злати Огневич, можуть заповнювати на сайті телеканалу.

Ведучий реаліті «Холостячка» Григорій Решетник. Виробництвом проекту займається студія StarLightProduction під керівництвом Анни Калини.

"Злата-яскравий приклад сучасної жінки, self-made woman. Вона дуже цілеспрямована і вольова в роботі, і в той же час при всій своїй внутрішній силі наша Холостячка тепла, промениста, великодушна і неймовірно жіночна. Впевнена, чоловікам, які прийдуть до неї на проект, дуже пощастить. Адже вони познайомляться з тією Златою Огневич, яка готова відкритися справжнім почуттям. Можу пообіцяти, що цієї осені завдяки нашій Холостячці глядачам СТБ будуть забезпечені найтепліші п'ятниці», - коментує Ганна Калина.