БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» воїни дикої природи " стверджує, що чотири врятованих з України Лева жили в умовах, абсолютно непридатних для цих тварин.

Директор організації Ліонель де Ланге каже, що ці тварини не можуть жити в клітинах і такі умови є для них неприйнятними.

Леви були випущені в четвер вранці і будуть жити на фермі Simbonga Game Farm недалеко від затоки Джеффрі в східному мисі Ємену.

"Вони ніколи не відчуватимуть добре і вільно в клітинах, навіть напіввільними. Тут принаймні у них буде півсвобода: не будуть натовпів туристів, дітей із садочків. У нас є багато людей, які підтримують нас, які думають так само. На жаль, їх ніколи не випустять в дику природу, але, принаймні, ми можемо дати їм краще життя", - говорить де Ланге.

Це четверте переселення 20 левів з України до Південної Африки організацією Warriors of Wildlife з 2018 року.

Два леви були вилучені з приватного зоопарку, а два інших містилися в якості домашніх тварин. Де Ланж радий, що тварини завершили довгий шлях.

"Була велика напруга, а потім велике щастя. Просто вони прибули після 14 годин на шляху з JHB вчора (середа). Ми відчули величезне полегшення, коли вони побачили їх у нічліжках, готових до звільнення. Це був довгий важкий шлях, але ми зіткнулися з безліччю перешкод, і тепер у них є шанс в житті стати левами. З сьогоднішнього дня (четвер) вони можуть валятися, ніжитися в траві і бути левами", – радіє Де Ланж.

Чотирьох врятованих левів випустили при невеликій кількості свідків, роззяв і прихильників воїнів дикої природи.

Шон Джеклін каже, що дуже радий бути частиною цього.

"Мені боляче уявляти, що цих тварин тримають в циркових клітках або зоопарках. Неймовірно спостерігати за ними в такому середовищі. І ми бажаємо, щоб було більше людей, яким небайдужа доля тварин і більше подібних організацій. Думати про цих чотирьох левах опинилися сьогодні тут-це чудово. Але думати про всіх тих, хто ще залишився в страшних умовах-просто нестерпно. Нам потрібно повернути їх додому", - упевнений Шон Джеклін.