Знахідки в стародавніх гробницях Саккари переписують історію Єгипту: археологи виявили понад 100 гробниць, що відносяться до додинастичної епохи країни з 6000 по 3150 рік до нашої ери. Археологи виявили понад 100 стародавніх гробниць у північному Єгипті, які можуть переписати те, що ми знаємо про давню історію країни.

Про це повідомляє Daily Star.

Гробниці, яким більше п'яти тисячоліть, були виявлені на археологічній ділянці Ком Аль-Халеян в мухафазі Дакалія в Єгипті в районі дельти Нілу.

27 квітня Міністерство туризму і старожитностей країни оголосило про важливу знахідку 110 могил, зробленої командою на чолі з доктором Сайедом Аль-Талхаві.

єгипетське поховання
єгипетське поховання

Серед могил було 68 овальних гробниць, які були пов'язані з додинастичною епохою Єгипту з 6000 по 3150 рік до нашої ери.

На цьому місці також були виявлені тридцять сім прямокутних гробниць, що датуються другим проміжним періодом з 1650 по 1550 рік до нашої ери.

Інші гробниці мають овальну форму і датуються періодом Накада III, або протодинастическим, з 3200 по 3000 рік до нашої ери, приблизно в той час, коли ієрогліфи були записані як перша мова єгиптян.

У деяких гробницях збереглися останки дорослих і дітей, поховані з товарами для загробного життя і керамічними виробами.

За даними Independent, нові відкриття, що часто відбуваються в Єгипті в останні кілька місяців, допомагають змінити те, що ми знаємо про цивілізацію.

Відомий Єгипетський археолог Захі Хавасс сказав виданню:"ми переписуємо історію".

У листопаді в могильнику були виявлені останки невідомої єгипетської цариці.

єгипетське поховання
єгипетське поховання

Хавасс оголосив «що»ми пишемо нову главу в історії Старого Королівства, додаючи ім'я нової королеви тітки, про яку він ніколи раніше не оголошував".

Навколо королеви, яку пізніше назвали Нейт, виникли чутки про те, чи була вона дочкою або коханкою тітки, або і тим, і іншим.

Інцест - не нова теорія для археологів, які вивчають єгипетську культуру. Вважається, що в їх переказах бог Осіріс одружився на своїй сестрі Ісіді. Широко поширена думка, що фараони одружилися на своїх сестрах і дочках, але це було за часів правління пізніше шостої династії тітки.

Хто знає, які революційні відкриття будуть зроблені в цих нових гробницях єгипетським урядом, сподіваючись, що це допоможе відродити процвітаючу туристичну індустрію Єгипту.