Нещодавно стало відомо, що дуже яскрава пара українського шоу-бізнесу – Dzidzio і співачка Slavia – вирішили розлучитися. Про це розповів нещодавно сам Dzidzio.

Правда, багато хто так і не знали, що ж стало причиною розлучення починаючої співачки і відомого співака-актора. Тепер же Slavia вирішила розкрити секрети в інтерв'ю "КП в Україні" і вивалила тонну брудної білизни зізнавшись, що в розставанні, по суті, винен її чоловік.

Дзідзьо // www.instagram.com/stories/dzidzio
Дзідзьо // www.instagram.com/stories/dzidzio

Slavia зізналася, що Dzidzio в штики сприйняв її спробу будувати кар'єру, що і призвело до розлучення. А дебютну пісню "Я тобі не мамка" сприйняв на особистий рахунок і образився.

По суті співак поставив дружину перед вибором: або продовжуєш сидіти вдома, або ти мені така сильна і незалежна не потрібна.

DZIDZIO, скріншот із відео
DZIDZIO, скріншот із відео

"Михайло – сильна людина, і я відчувала, що на мене тиснуть. Мені було складно, боляче, що він мене не зрозумів, не підтримав. Тільки сказав: все, я втратив сім'ю, ти пішла робити кар'єру. Я толком навіть не зрозуміла, про що він. Я підтримувала його багато років, теж сподівалася на якесь розуміння і підтримку з його боку, але цього не сталося. Він якось сприйняв все по-іншому, у нього своє бачення ситуації, а у мене – своє", – розповіла артистка «КП в Україні».