28 квітня вийшла провокаційна прем’єра – спецвипуск проєкту «Мій секрет» із Машею Єфросиніною. Кожен випуск проєкту присвячений одній зірці. Гострі й несподівані запитання ведучої змусять зірок уперше зізнатися в таємниці, яку вони ретельно приховували все своє життя.

Гостею спецвипуску програми стала Ірина Білик. Ексклюзивно в розмові із ведучою співачка розповіла, що стало причиною розлучення з кожним із її чоловіків та чи вдалося їм з Асланом Ахмадовим зберегти шлюб на відстані в сотні кілометрів.

"Ми з Асланом розлучаємось. Ініціатором цього була я. А що ще робити – Аслан не приїжджав до нас із Табрізом уже рік. Хоча я його і він мене люблять. «Вона зіронько моя, вона одинокая» – якось так…", – повідомила співачка.

Також Ірина Білик згадала, як вперше побачила цього чоловіка.

"Було 40 днів як померла Людмила Марківна Гурченко. І я дивлюсь програму про неї, її смерть та того молодого чоловіка, який надав їй друге життя. Я один раз побачила його обличчя – і все. У мене голос у голові «він тобі потрібен, ти маєш його знайти». Я знайшла через подругу його номер телефону й набрала. Я замовила в нього кліп на пісню «Я твоя маленькая девочка». Він зняв мене такою, якою ніхто не міг показати. Я йому заплатила 50 тисяч доларів за два дні. Це був найдорожчий кліп за всю мою кар’єру", – згадала Ірина Білик.

Також співачка визнає, що Аслан став найкращим її чоловіком.

"Він найкращий з усіх чоловіків, які в мене були. Я зрозуміла, що це тато моєї другої дитини. В Україні ні від кого більше я не хочу дитину. Тому я сказала йому по телефону, що хочу подарунок від нього – дитину. Пройшов місяць і він сказав, що готовий. І запропонував мені стати його дружиною", – з сумом додає Ірина Білик.