Успішна українська артистка, чарівна співачка, дружина топового репера Потапа Настя Каменських поділилася відеороликом в соцмережі. Вона показала цікаві кадри зі своїм коханим і звернулася до публіки.

Відповідний Відеоролик Настя Каменських оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"У шостій серії реаліті "Дівчатка рулять" ви побачите наш ідеальний день - це один суцільний кайф! 🥰 Море, Льоша, музика і багато-багато любові! ❤️ Ми з самого ранку втекли з Льошею від чужих очей і камер, щоб нарешті побути наодинці. А дівчатка не втрачали часу і влаштували собі невеликий екстрим 🏄 🏻 ну а ввечері ми закотили грандіозну вечірку, яку Тулум Запам'ятає надовго😄 💃 🏻", - прокоментувала пост знаменитість.

Крім цього, талановита співачка поділилася своїми приємними відчуттями.

"Було так солодко провести цей час з Льошею. Сходити на побачення, поніжитися в ліжку. Але прийшов час розлучатися, і я не могла стримати емоцій😔 мені завжди його так мало!", - звернулася до публіки артистка.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

Мільйонні фоловери, підписані на старовину зірки, активно коментують кожен пост Насті. Вони не забули нагадати про себе і почали залишати безліч відгуків під відеороликом за участю зірок.

"Чим тупіший контент, тим більше переглядів, піпл хаває 🤪І нащо Настя так ридає, Потап на війну зібрався чи тяжко хворий?! Нє, напевне, щоб мімімішно було, таке полюбляє нарід смотреть 😂", "Дура скінчилося як не вкупальніку то без тусов", - залишають коментарі фолловери української артистки.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Настя Каменських показала пікантне фото.

Як раніше повідомляв портал "Українці", успішна артистка Настя Каменських показала свою маму.

Також портал "Українці" писав, що Настя Каменських показала чарівні місця в Мексиці.