Успішна українська журналістка і телеведуча Марічка Падалко поділилася теплим знімком у соцмережі. Вона постала перед публікою зі своїми дітьми і звернулася до українців.

Відповідну публікацію Марічка Падалко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Ще три роки і все🥲 ? Чи, може, чотири, якщо йому вже чотирнадцять... А їй вже 12...Хоча за відчуттями всі 16... Останнім часом я часто рахую, скільки ще часу нашим дітям буде цікаво проводити час усім разом з батьками. Те, що в їхньому дитинстві ми сприймали, як довгі і іноді складні місяці, зараз виглядає, як перегляд кіно на "ускоркє". Час летить, і за інтерес дітей до себе, який раніше був гарантованим, а іноді, давайте будемо чесними, навіть і обтяжливим - тепер доводиться боротися. І тому для молодшої доньки мені слід бути цікавішою - за новий випуск її улюблених блогерів. Я не можу конкурувати з черговим матчем "Ліверпуля", який дивиться син, але пам’ятаю, що лідера звати Салах, а тренера - Клопп. І, звісно, я намагаюся відповідати поглядам своєї старшої доньки на роль сучасної жінки і не плутатися в розгалуженнях феменізму, якому вона мене час від часу навчає", - підписала знімок українська телевеущая.

Крім цього, успішна журналістка розповіла про те, що вона щосили намагається проводити більше часу з дітьми, і знайти з ними спільні інтереси.

"Я хапаюся за будь-яку можливість більше проводити часу із дітьми, бо тепер це моя потреба навіть більше, ніж їхня. Спільні приготування їжі, поїздки на футбольні матчі сина і настільні ігри - карантин залишив не такий великий вибір, але ми в очікуванні коротких подорожей на ці свята - коли в якомусь новому містечку чи селі можна бути "накрити стіл" на траві, зробити пікнік і смакувати ці моменти "дорослого" дитинства дітей 🙏", - звернулася до публіки зірка.

Фото Марічки Падалко
Фото Марічки Падалко

Нагадаємо, що успішна телеведуча Марічка Падалко звернулася до публіки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська журналістка Марічка Падалко торкнулася важливої теми.

Також портал "Українці" писав, що Марічка Падалко звернулася до публіки на честь свого дня народження.