8 вересня 2020 року Михайла Єфремова визнали винним у смертельному ДТП в центрі Москви і засудили до восьми років.

Актора етапували в "зоряну" колонію під Бєлгородом, де раніше відбували покарання російські футболісти Олександр Кокорін і Павло Мамаєв.

Зараз Михайло Єфремов спілкується з рідними і друзями за допомогою листів і дзвінків. А щоб розповісти про те, як почувається, про що турбується і як прийняв тюремний побут, скористався допомогою свого адвоката Петра Хархоріна.

Михайло Єфремов у суді, скріншот
Михайло Єфремов у суді, скріншот

Відповіді були написані від руки, зазначає Starhit. Артист зізнався, що його моральний стан в нормі, чого не скажеш про фізичний.

"Психологічно – зі знаком плюс, фізичний стан – середній. Ті болячки, які були до посадки, нікуди не поділися", – розповів Михайло Єфремов.

За словами захисника, Єфремову дають звільнення від роботи, але той періодично відмовляється, адже йому важливо бути серед людей. Актор, чий спосіб життя був досить хаотичним, вже звик до суворого тюремного укладу.

"Колонія-це нестрашно. Трошки незвично було те, що жорсткий режим, система життя у всьому регламентована. До цього довелося звикати. Те, як я жив до цього, — там системи ніякої не було. Звикав два-три місяці", – пояснив Михайло Єфремов.

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

Творчістю Єфремов поки не займається, проте із задоволенням відвідує різні заходи в колонії, на які приходить в якості глядача або вболівальника. А також розважає себе читанням книг. Артист зізнався, що не втрачає надії і чекає пом'якшення вироку. Він не сильно замислюється про події в світі і зосереджений тільки на собі і близьких.

"Мене турбує власне благополуччя і благополуччя моєї сім'ї. Інші події міжнародного чи іншого характеру не сильно хвилюють", – поділився Михайло Єфремов.

Раніше стало відомо, що 22 жовтня Мосміськсуд розглянув апеляцію артиста і прийняв рішення зменшити термін до семи з половиною років. За словами адвоката, він разом зі своїм підзахисним незабаром буде оскаржувати вирок.