Відома українська співачка, народна артистка Наталія Могилевська розмістила пост у соцмережі. Вона показалася в несподіваному вигляді і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Я перепробувала безліч дієт і дуже полюбила інтервальне голодування. Воно прямо дуже ефективно. Основна фішка в тому, що прийом їжі строго чергується з періодами голодування за певними інтервалами часу. Простіше кажучи, до ночі з ранку і ввечері додається кілька годин ще або вже без їжі. Ця дієта добре сприяє обміну речовин і зниження ваги. Найпопулярніші схеми 16/8 і 20/4. Мій варіант-це повна відмова від їжі на 16 годин і 8 годин, коли їсти можна. Інтервал можна вибрати самостійно-з 11 до 19 або з 8 до 16. Підбирайте будь-яку зручну схему в залежності від вашого метаболізму. Дієта-це дуже індивідуальне питання, але найголовніше - не повинно бути ніякої шкоди здоров'ю!", - підписала публікацію українська співачка.

Фанати не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків по постом зірки.

"Фото жесть", "а горіхи хіба не важкі, щоб їх на вечерю? (вибачте, ні кого не хочу образити, Просто знаю, що вони важко засвоюються організмом🙄)", "а як, щодо, фітнесу або залу?Шкіра куди дівається при схудненні?Просто висить, як у корови вим'я?Маячня і маразм з вашими дієтами, ніяких дієт, просто спорт, і тіло підтягнуте, і виглядаєте і відчуваєте себе відмінно, а з Наташею-це Фотошоп!!!", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що успішна співачка Наталія Могилевська розповіла, як починала кар'єру Надя Дорофєєва.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Наталія Могилевська розповіла про страх.

Також портал "Українці" писав, що Наталя Могилевська влаштовує українців на роботу.