Українські знаменитості у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яку ведуть Даніель Салем та Альона Вінницька, розповіли, як проблеми зі здоров’ям змусили їх переглянути власні погляди на життя.

Ведуча програми «Ранок з Україною» Лілія Ребрик ексклюзивно розповіла, що 5 років тому у неї виникло ускладнення гострої форми апендициту - апендикулярний інфільтрат, проте увагу на біль вона звернула не одразу.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

«Ми про своє здоров’я згадуємо лише тоді, коли нас вже так припекло, що маємо лягати в лікарню чи, не дай Боже, на операційний стіл. У моєму житті так само було. Я навіть пам’ятаю, що ніхто до останнього не розумів, що мені дійсно погано, тому що я – Ліля, у якої все добре, я завжди все вмію, все знаю що треба, втомилася, але на це вже не зважаю. Моїй дочці Діанці було 3 рочки, і я пам’ятаю, що Діана викликала мені швидку, вона подзвонила татові, сказала, що мамі погано», - говорить ведуча телеканалу «Україна».

А коли приїхали лікарі, зірка все одно не стала відміняти свої робочі плани.

«Я навіть хотіла писати заяву: «Ні, ви що? У мене робота в Буковелі! Я напишу власноручно відмову». Мені кажуть: «Ліля, ви не розумієте!». Кажу: «Ні, це ви не розумієте! Давайте мені щось капніть, вколіть, і я поїхала». Я таки поїхала, але мала, в свою чергу, неприємні наслідки. Потім була операція, ну знову ж таки, ми всі живі люди, добре, що все це минається, і ми робимо якісь висновки», - поділилася Ребрик.

А ось для шоумена Дяді Жори недбалість щодо власного здоров’я минулого року обернулася інсультом. Про свій графік життя до пережитого чоловік згадує так:

«Я знаходився на завишених обертах. Постійний двіж, постійно кудись бігти, мозкова активність, фізична активність велика. Зашкалювало. Ну, можливо, це також якийсь такий знак, що «агов, пригальмуй трішки, куди розігнався, дуже женеш». Нічна робота була, завжди всі лягають спати в 10 вечора, а я тільки сідаю. Мені дня не вистачає, ще працював за ноутбуком», - говорить шоумен на телеканалі «Україна».

Дядя Жора
Дядя Жора

І все це далося взнаки. Спочатку Вадима турбував сильний головний біль, який стискав голову і не минав майже 2 дні. Але шоумен не поставився до цього серйозно і навіть збирався поїхати з друзями на риболовлю. Проте у справу вчасно втрутилася його дружина.

«Наташа каже: «Яка рибалка, піди до лікаря, хай подивляться». І я пішов. А ще трішки на зір дало, кола пішли, збилося зорове поле. І потім одне за одним, поки не зробили МРТ. І тільки МРТ вже показало, що терміново треба лягати у лікарню. А так я би і не знав, що воно було. Бо так на ногах переніс все», - говорить Дядя Жора.

Саме інсульт змусив 45-річного Дядю Жору змінити ставлення до свого способу життя.

«Я змінив графік, почав менше працювати, заганятися. Тому що до цього випадку був режим «встигнути все», «режим восьминога» – вже навантажений, але візьму на себе ще більше, бо ще ж у мене є з 3 до 4 години ночі ще одна година», - поділився шоумен на каналі «Україна».

Фото Ірини Білик
Фото Ірини Білик

Через замовчування болю і сподівання, що все минеться, не стало минулого року і мами співачки Ірини Білик – Ганни Яківни. Про свою болісну втрату і причину смерті найріднішої людини зірка розповіла детальніше.

«Це тиск, який у неї може і був, але вона ніколи не скаржилася. І я жалкую, що я не перевіряла її так часто, як це, можливо, потрібно було. Якщо навіть нічого не болить, ви перевіряйтеся. І всі поради лікарів виконуйте. Це зробить ваше життя довшим. Це точно», - розповіла Білик журналістам телеканалу «Україна».