Успішна українська співачка, колишня учасниця "Фабрики зірок", талановита і успішна Регіна Тодоренко розмістила пост в соціальній мережі. Вона торкнулася дуже серйозної теми і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Регіна Тодоренко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Пам'яті ліквідаторів Чорнобильської АЕС! Дуже важко знайти правильні слова в такий день...Величезна подяка і низький уклін за відвагу🙏 🏻! Сьогодні варто подивитися "Чорнобиль" Данила Козловського. До сліз! Справжній, щирий, чесний! @danilakozlovsky @alexander.rodnyansky #Чорнобиль", - підписала відеоролик українська занменітость.

Багатомільйонна публіка, яка стежить за життям і кар'єрою зірки, активно спостерігає за кожним постом своєї улюблениці. Підписники коментують кожну публікацію співачки, і ця - не стала винятком.

"Мій тато гасив пожежу будучи молодим пацаном😢 , він чернобрлец 1категорії, найвищою радіації, я чернобрлец 2 категорії, живу з народження з температурою 37,2 все життя, з слабким зором із збільшеною щитовидною , в 24 повністю зубні імпланти не маючи своїх зубів 😢і ще багато чого, у тата ще гірше! Дуже страшно звичайно про це згадувати😢 😢 😢 😢", "подивилася "Метелики" ридала години дві", "мені і чоловікові фільм сподобався і порівнювати його з серіалом немає сенсу! Вони абсолютно різні! Серіал розповідає технічні тонкощі і моменти катастрофи, а тут про почуття і долі людей☺❤️", "Реально стоїть фільм?", - залишають коментарі фоловери української виконавиці.

Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram

Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram
Коментарі на пост Регіни Тодоренко в Instagram

Нагадаємо, що чарівна співачка Регіна Тодоренко показала стрункі ноги.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська артистка Регіна Тодоренко здивувала публіку незвичайним чином.

Також портал "Українці" писав, що Регіна Тодоренко звернулася до жіночої аудиторії.