Успішна українська актриса, популярна телеведуча, чарівна Лілія Ребрик розчулила публіку шикарним постом в соціальній мережі. Вона показалася зі своєю сім'єю і звернулася до публіки з ніжними словами.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик показала у своєму акаунті в Instagram.

"Ідеальне фото у Вербну неділю і в день донечок 👨‍👩‍👧‍👧! Світлий день, на душі і в думках так тепло навіть попри зовсім невесняну весну! Я не втомлююся дякувати долі за таких гарних, розумних і веселих дівчат! Вони в мене такі мудрі, такі любимі, але з характерами, з гостринкою! Не тільки ми з Диким вчимо їх життю, але й вони - нас! Завдяки їм ми знову відкриваємо для себе світ, вони вчать нас дивитися на нього іншими очима, відчувати його глибше, бачити те, що ми, дорослі, через досвід і вік вже давно не помічали!",- підписала знімки успішна актриса.

Також, українська телезірка написала про те, що діти роблять дорослих добрішими і трохи слабшими.

"Вони вчать нас радіти дрібницям і щиро дивуватися тому, чому ми вже давно не дивуємось! Ну і, звісно, вони роблять нас добрішими, а інколи - навіть слабшими, аніж ми є, коли обіймають, цілують, просять ніжність і.... щось купити, про що давно мріють 🤣 Звісно, тоді ми здаємося, стаємо м’якими і погоджуємося на все! Ну і витримці наші дівчата нас також вчать, бо ж, зрозуміло, що життя не без капризів! Але взагалі-то ми ідеальний квартет ❤️ Пишіть імена своїх донечок, дякуйте долі, що вони в вас є! 👇 хай ця світла вербна неділя наповнить наші серця любов’ю! 🥰", - звернулася до публіки Лілія.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Нагадаємо, що чарівна телеведуча Лілія Ребрик здивувала публіку несподіваним виглядом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська актриса Лілія Ребрик поділилася цікавим рецептом з фанатами.

Також портал "Українці" писав, що успішна телеведуча Лілія Ребрик показала, як вона вміє танцювати.