Відома українська актриса, колишня "Холостячка" Ксенія Мішина розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона звернулася до публіки з гучною заявою.

Відповідний пост Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Хотілося б написати окремий пост на тему мого простору. Так ось, мій інстаграм - це теж мій простір! І люди, які на мене підписані в основному однодумці і ті кому резоную я, моя творчість, мої думки, погляди і позиція. Я завжди намагаюся тримати свій простір в чистоті, принаймні я до цього прагну. Занадто багато років я цього не усвідомлювала, але дійшла до пункту, коли фундаментально почала змінювати і себе і свій спосіб життя. Тому я хочу створювати навколо себе красу і любов. І пишу я це для того, щоб попередити людей низького психологічного розвитку, про те, що я не дозволю тут в моєму просторі розводити сраки, бійки, образи і душевну злидні!", - підписала публікацію успішна актриса.

Крім цього, Ксенія написала про те, що блокуватиме всіх хейтерів.

"Тому всіх хто буде цим займатися я неодмінно відправлю в блок! ❌ ❌ ❌Я читаю всі коментарі і намагаюся це ж робити з директом! З сьогоднішнього дня нехай буде так! Всім бажаю любові і процвітання... А моїх однодумців дякую і дарую своє тепло ❤️ моя сторінка для вас 🙏", - звернулася до публіки знаменитість.

Скріншот поста Ксенії Мішиної в Instagram
Скріншот поста Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що українська актриса Ксенія Мішина звернулася до публіки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Ксенія Мішина розповіла про свою роботу закордоном.

Також портал "Українці" писав, що популярна Ксенія Мішина торкнулася незвичну для себе тему.