Успішна і чарівна українська телеведуча Жанна Бадоєва поділилася постом у соцмережі. Вона показалася на зйомках і звернулася до публіки з приємними новинами.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Всім привіт!!! Поки я тут вся в зйомках, мало не забула вам нагадати про завтра - вмикайте Перший канал @1tv о 10.15 ранку і дивіться #ЖизньДругих-Крит!!! Хто відпочивав там, хто був? ДО РЕЧІ, Крит відкривається для туристів цього літа))) якщо збираєтеся , можу порадити людину - гіда, який (повірте моєму досвіду) зробить ваш відпочинок незабутнім))))) зустріне, знайде краще житло за найкращою ціною, відкриє найкращі ресторани,відведе туди, де інші і не знають, розповість про наші зйомки і зробить просто найкомфортніший відпочинок для вас! @crete_travelexpert звертайтесь і не Дякуйте, все для вас!!!", - підписала публікацію телезірка.

Аудиторія, підписана на сторінку зірки, не змусила себе довго чекати і почала коментувати пост Жанни.

"Жанна, приїжджаєте до нас, в Японію! Тут крім Токіо стільки Японії є ...", "Урааа! Вогонь!🔥 дада, Жанна, порадьте, будь ласка!🙏 🏼 ", "Дорога Жанна, порадьте, буду дуже рада раді✈", "Греція ✈ як же хочеться відкритих кордонів і вільних переміщень ✈ ️ ✈ а поки досліджую Москву в кожному куточку і у всіх музеях і виставках✈❤️", "обожнюю цей острів! Завжди притягує до себе якийсь не земний красою і таємничістю. Буду вдячна заздалегідь, за координати гіда.👏 👏 👏 ", - залишають коментарі фоловери української телеведучої.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Жанна Бадоєва звернулася до публіки з новинами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Жанна Бадоєва розповіла про іспанських чоловіків.

Також портал "Українці" писав, що українська ведуча Жанна Бадоєва показала іспанську столицю.