Знаменита російська танцівниця, професійна балерина, громадський діяч, актриса, заслужена артистка Російської Федерації Анастасія Волочкова поділилася постом у соціальній мережі. Вона показалася в одній з дорогих клінік і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Анастасія Волочкова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Дорогі друзі. Хочу поділитися радістю. Як здорово, коли на світі є друзі!🙏 Я вчора нарешті дісталася до багатофункціонального центру медицини моїх друзів "EVERON". @everon_clinic Ірочки . @irinaordzhonikidze відвідавши це неймовірне місце, я навіть зробила там пару косметологічних апаратних процедур. Цьому центру 10 років. Всі мої спортивні травми і недуги я довіряю відновлювати тільки головному доктору країни Зурабу. А цей центр створений сім'єю і цілою династією Орджонікідзе. З дітьми Зураба та Ірочки ми теж дружимо багато років", - підписала публікацію російська балерина.

Також, Анастасія розповіла про те, що в клініці працюють справжні професіонали, які знаю толк у своїй справі.

"Це високопрофесійні лікарі. У цьому центрі є весь спектр відновлення здоров'я від гінекології до стоматології.👍 Співробітники Центру ставляться до пацієнтів, як до членів сім'ї. Подивіться фото в каруселі. А фрагменти я представлю вам в моїх сторіз. Я вдячна Богу за те, що в моєму житті є такі друзі!🙏 #анастасіяволочкова # Росія #москва #весна #радість #любов #краса #спорт #enjoy # love#❤️", - звернулася до публіки професійна танцівниця.

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Нагадаємо, що у соціальній мережі розповіли про п'яних витівок Анастасії Волочкової.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у соціальній мережі показали Анастасію Волочкову до пластичних операцій.

Також портал "Українці" писав, що скандальна балерина Анастасія Волочкова звернулася до публіки.