Популярний російський артист, успішний співак Діма Білан розмістив відеоленту в соціальній мережі. Він показався на новому проекті і звернувся до аудиторії.

Відповідну публікацію Діма Білан оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"#ТИКТОКТАЛАНТ ФІНАЛ!Ось і підійшов до кінця наш експериментальний проект #тиктокталант на @fridaytv ! І пройшов він яскраво! Вперше всіма улюблений @tiktokrussia вийшов за рамки телефону і опинився в телевізорах країни! Переможця ми обрали разом з вами! Ваш відгук очевидний! А це означає, що другого сезону бути! Всіх, хто пропустив фінал-рекомендую подивитися! Спасибі всій команді! Ви великі професіонали! Люблю креативність каналу, не боїтеся бути першими в експериментах! 🤩@fridaytv ! #білан #димабилан ! @reginatodorenko @kagramana @karrrambaby @_larisa_guzeeva_ !", - підписав відеоролик успішний артист.

Багатомільйонна публіка, підписана на відомого співака, з особливим інтересом спостерігає за кожним постом свого кумира. Фанати не забувають про себе нагадувати і залишають безліч відгуків під кожним постом Діми.

"Подивилася із задоволенням! Море талановитих людей у нас-здорово! Привітання переможниці!🎉 🎉 🎉 ", "Зафіналілісь, з чим всіх і вітаю...., але ваш імпровізований вихід і номер з пілоном, залишив незабутнє враження.😜 💜 ", "А фінал шоу сьогодні це і хліб 🥯 🍔 😂 🤩 і видовища-феєрверк 🧨 🎉 повний спектр задоволень 🙌🙌🙌👏👏👏💖❤️💜вітаю переможця!", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Діми Білана в Instagram
Коментарі на пост Діми Білана в Instagram

Коментарі на пост Діми Білана в Instagram
Коментарі на пост Діми Білана в Instagram

Нагадаємо, що успішний російський артист Діма Білан звернувся до публіки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Діма Білан показав свій новий вигляд.

Також портал "Українці" писав, що Діма Білан захопив жіночу аудиторію.