Відома українська співачка, талановита і успішна артистка Злата Огневич поділилася шикарним постом у соцмережі. Вона заспівала свій новий хіт в домашніх умовах і звернулася до фанатів.

Відповідний пост Злата Огневич опублікувала у своєму акаунті в Instagram.

"#КЛИНОК ? 🎧 Музика - це мій спосіб висловлювати свої думки і почуття, вона є продовженням душі ( в це я точно вірю - Душа існує🙌 🏾) працюю зараз над різними синглами, це такий кайф! Паралельно приходять мелодії, можливо, я їх випущу окремим інструментальним альбомом .... Ось цю пісню #КЛИНОК теж майже закінчила, але раптом зрозуміла, що вокали хочу переспівати 😁 класика )) #КЛИНОК 🖤 що робимо? Випускаємо її? І яким бачите до неї відео?", - підписала пост артистка.

Крім цього, співачка поділилася секретами, які фанати могли не помітити при виконанні.

"P. S. в цьому дублі є невеликі помилки в гармонії, але воно по вайбу - туди, вирішила саме його залишити ))) 🎯 P. S. Якщо є бажання заспівати свою версію-записуйте відео і відзначайте мою сторінку. Мені дуже важливо і потрібно бачити фідбек 😌", - звернулася до публіки виконавиця.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

Багатотисячні фанати, підписані на станицю зірки, не змусили себе чекати і почали залишати відгуки під постом Злати.

"Новий відтінок Злати😍 😍 😍 😍 😍. Якою ж різноплановою ви можете бути!!! 👏 👏 👏 Випускати, звісно!!", "Подібний тип музики дуже подобається, звісно випускайте 😍 Ще б хотілося почути українську версію пісні)", "Хм... Російською? Випускати! Класно, що ви самі пісні пишете (і музику інструментальну)!", "Так щиро бере за душу, Мелодія почуттів краси! Рояль божественно грає, звучання нот і є мрії!!! 🎼 💗 ✨ 🎹 ✨ 🤩 ",- прокоментували відеоролик користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Нагадаємо, що чарівна співачка Злата Огневич розповіла про шоу-бізнес.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Злата Огневич показала свої шикарні виступи на великій сцені.

Також портал "Українці" писав, що успішна артистка Злата Огневич дала відсіч хейтерам.