Популярна і успішна українська телеведуча, Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко поділилася постом у соцмережі. Вона звернулася до публіки напередодні великого православного свята.

Відповідний пост Оксана Марченко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Друзі, щиро вітаю всіх з Вербною неділею 🙏 Великий піст закінчується, завтра починається Страсна неділя, за православною традицією - тиждень особливо строго посту. Назва-то яка! Великий! Як хочеться ловити весняні промені сонця, радіти кожній миті тепла, нічого не пропустити прекрасного!", - підписала публікацію українська телеведуча.

Крім цього, Оксана написала кілька теплих слів, щоб достукають до українців.

"Так хочеться не пропустити жодного дня цього Великого часу, коли відкрито вікно можливостей, говорячи сучасною мовою, - для очищення, розуміння глибинних смислів, підняття себе з бруду і відкриття серця для Бога. Чекаючи довгоочікуваних гостей, ми прибираємо все, хочемо справити хороше враження, сподобатися! Гостинність - це так по-християнськи... І чекати цього дива, коли в твоє чисте серце увійде Христос. Але не всі серця відкриті, не всі беруться за цю найважчу роботу... а шкода, найдорогоцінніший гість в брудну хату душі не увійде...", - звернулася до публіки телезірка.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Нагадаємо, що українська телеведуча Оксана Марченко розповіла про свої незвичайні інтерв'ю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", успішна телезірка Оксана Марченко поділилася унікальною історією.

Також портал "Українці" писав, що дружина народного депутата Оксана Марченко поділилася трагічною історією.