Відомий український продюсер, заслужена артистка, чарівна і талановита виконавиця Наталія Могилевська поділилася постом у соцмережі. Вона показала унікальний відеоролик за участю Наді Дорофєєвої.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Таааак, почну з важливого! Смс не відправляємо, номер недійсний ‼️ Обіцяний Топ факт про Надю Дорофєєвою, який ніхто не пам'ятає! 16 років тому зовсім юна, але енергійна, харизматична і яскрава @nadyadorofeeva вже підкорювала сцену "Шансу" під нашим керівництвом з Кузьмою. Як це було? Дивись відео в каруселі. Надя, продовжуй свій шлях! Ти зірка! З днем народження! 🎉 #надядорофєєва #сднемрождения #Могилевська #кузьма #шанс", - підписала публікацію легендарна артистка.

Численні фоловери, підписані на сторінку відомої артистки, досягли позначки 1.4 мільйона чоловік. Вони активно коментують кожен пост за участю свого кумира, і цей - не став винятком.

"Випуск з Надею не пам'ятаю. Але до чого ж любили з мамулею дивитися Шанс. Стільки гумору було у Кузьми. Світлої йому пам'яті!!!", "Надю з днем народження😍 а Кузьми не вистачає...", "Ех, кузьма, пишався б, хоч і помітив групу, але от окремо вже💔 😓"," як це ніхто не пам'ятає? Прекрасно пам пам'ятаємо, навіть фото докази є 😂", "В якій карусельці?де дивитися", "взагалі не пам'ятаю цього. Я всі випуски дивилася. Улюблена передача", - залишають коментарі Передплатники відомої співачки.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що знаменита українська артистка Наталія Могилевська розповіла українцям про свої страхи.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Наталія Могилевська дає роботу українцям.

Також портал "Українці" писав, що успішний продюсер Наталія Могилевська розповіла, що за нею стежать.