Народна українська артистка, успішна і талановита співачка, продюсер Наталія Могилевська поділилася постом у соцмережі. Вона постала перед публікою в щоденному вигляді на прогулянці і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Один з моїх великих страхів був боязнь публічно зганьбитися і впасти на паркеті @tanci1plus1, тому що він дуже слизький. Я весь час боялася не виправдати покладену на мене відповідальність перед моїм партнером, та й просто поламати ноги. Тому ми окремо в кінці уроку тренували моє падіння самим негарним і безглуздим способом, все, чого я так боялася. Іноді я робила це спеціально на високих підборах в красивому вечірньому платті для того, щоб побачити,що мої ноги справляються, що в крайньому випадку світ не впаде, якщо я піднімуся і піду далі. Ніхто не помре, та й була я там. Не страшно мені тепер більше!!!", - підписала знімок українська співачка.

Також Наталя розповіла про те, як вона долає страхи і йде далі, не зупиняючись ні перед чим.

"Те ж саме я зробила зі страхом висоти. Незважаючи на те, що мені було дуже страшно і мені здавалося, що я померла і більше ніколи в житті я це не повторю, проте я гордо можу сказати, що я це зробила! Я стрибнула з банджі-джампінгу у вільному польоті з моста разом з моїм партнером. Це було дуже страшно! Тобто найкращий спосіб звільнитися від страху-подивитися йому в очі і прорепетирувати ту ситуацію, яка тебе так турбує", - звернулася до публіки успішна артистка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Нагадаємо, що українська співачка Наталія Могилевська розповіла, що за нею стежать.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Наталія Могилевська розповіла, чим зайняти себе на карантині.

Також портал "Українці" писав, що успішна виконавиця Наталія Могилевська розповіла, як вона пов'язала життя зі сценою.