Популярний український музикант, гітарист, автор і виконавець, член тренерського складу на гумористичному проекті "Ліга Сміху" Сергій Бабкін поділився відеолентою у своєму акаунті в соцмережі. Він розповів про свій новий проект, який дивує.

Відповідну публікацію Сергій Бабкін розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Фото Сергія Бабкіна
Фото Сергія Бабкіна

"‼️ПРЕМ'ЄРА‼"Квінтесенція" Частина 3 людству відомо безліч вимірів. Кожен з нас, хоча б іноді, замислювався про чотиривимірних просторах (4D), п'ятимірних просторах (5D) і т.д. але найголовніше простір для кожного - це простір "Я" (ЯD). І саме про простір, який є в кожному з нас, найчастіше ми розмірковуємо зрадницьки мало", - підписав відеоролик український музикант.

Крім цього, артист розповів про свій новий проект.

"У 3 частині мого нового проекту "квінтесенція" ділюся своїми роздумами про пошук себе в просторі "Я" (ЯD). Наскільки воно велике? Які його межі? І чи є вони взагалі? Хто ми в цьому просторі ЯD і Ким є? Повне відео дивіться на моєму Ютуб каналі дякую моїм дорогим @s. scherbak @nazarka_babayka за відео, монтаж і втілення всіх моїх фантазій!🎥", - звернувся до публіки Сергій.

Фото Сергія Бабкіна
Фото Сергія Бабкіна

Шанувальники співака залишили чимало відгуків під відеолентою знаменитості.

"Нереально круто, мудро, глибоко! ❤ ️ заст застигла, коли дивилася-слухала, боялася найменшу деталь упустити. Дякую🙌", "це щось!!! До мурашок🔥 🔥 🔥", "супер!!!!!🔥 ", "Аж мурашки...🙌 🙌 🙌 ", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram
Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram

Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram
Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram

Нагадаємо, що успішний музикант Сергій Бабкін повідомив приємну новину для своїх фанатів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Сергій Бабкін показав закулісся гумористичного шоу.

Також портал "Українці" писав, що талановитий співак Сергій Бабкін повідомив сумну новину.