Успішна українська співачка, народна артистка, член тренерського складу на музичному шоу "Голос Країни", телеведуча Тіна Кароль поділилася відеофайлом в соцмережі. Вона показала, як проходять зйомки нового проекту і розповіла про нові технології.

Відповідний пост Тіна Кароль оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Додаток розроблявся на Unity з використанням технологій ARKit / ARCore-інструментом доповненої реальності. Ускладнювало завдання те, що в додатку повинно було бути кілька відео (з ефектами і без), фільтрів, і їх все можна перемикати, при цьому вони повинні бути повністю синхронізованими з музикою при паралельній відеозапису екрану. Було проведено багато тестів, перепробовані різні формати і способи відтворення відео", - підписала відеоролик українська артистка.

Крім цього, талановита співачка розповіла про свій проект і поділилася подробицями.

"Тіна виглядає реалістичною, що створює максимальний ефект занурення. Іншим важливим, але більш творчим завданням, було створення ефектів. Вже відразу після зйомки ми зрозуміли, що потрібно міняти напрямок у бік більш цифрових, глітч ефектів. Фішкою став Різнокольоровий "танцюючий" костюм - в додатку він пульсує і переливається в ритм пісні. Проект був зроблений за 1,5 місяці, хоча перші тести проводилися ще в січні - ми довго підшукували відповідну технологію запису відео. Це тільки початок AR-історії Тіни:)", - звернулася до аудиторії успішна артистка.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

Нагадаємо, що українська артистка Тіна Кароль заспівала свій новий хіт.

Як раніше повідомляв портал "Українці", успішна співачка Тіна Кароль засмутила публіку своїм репертуаром.

Також портал "Українці" писав, що популярна виконавиця Тіна Кароль показала свій новий проект.