Відома і успішна українська артистка, талановита співачка, дружина популярного продюсера і репера Потапа Настя Каменських (вона ж NK) поділилася шикарним відеофайлом у соцмережі. Вона показалася на відпочинку в Мексиці, де вирушила в таємничі місця.

Відповідну публікацію Настя Каменських оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Таємниці сенотів: подорож в підземний світ 🏞у 4-тій серії реаліті "дівчатка рулять" ми занурилися в темні таємниці древніх підземних печер Мексики - сенотів. Поїздка в Темаскаль сильно нас виснажила. Я всю ніч спала без задніх ніг, ніби напередодні пробігла марафон з перешкодами. А ось Аня, навпаки, всю ніч не могла зімкнути очей, і на ранок відчувала себе зовсім без сил. А що робити, якщо у вас закінчилися сили? Правильно, потрібні нові враження, які наповнять вас енергією до країв! ✨", - підписала Відеоролик українська знаменитість.

Також, Настя розповіла про те, що Мексика дуже багата на «місця сили».

"Благо, Мексика багата на "місця сили". Індіанці майя вважали, що сеноти - це врата в потойбічний світ, первозданний джерело енергії для всього живого. ❓Чи допоможуть таємничі сеноти повернути нам енергію і сили? І які нові одкровення вони нам принесуть?У цій серії ми говоримо про таємні бажання, джерела сили, а також про теми, близьких кожній дівчині-булінг і міфи про "ідеальну жінку" 🙅🏻♀️🧍🏻♀️", - звернулася до публіки артистка.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Настя Каменських зачарувала публіку шикарним виконанням на великій сцені.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Настя Каменських показала ніжний вигляд.

Також портал "Українці" писав, що успішна виконавиця Настя Каменських показала. як вона поправилася.